?achová vě?
Ubytování
široká paleta ubytovacích služeb v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Eldorádo a KomorníkHobití Doupě

Chata se nachází u lesa asi 50 metrů od známého jihočeského, rekreačního rybníka Komorníka. Poloha chaty, okolní příroda a úprava vegetace v okolí chaty nabízí ideální poklidné prostředí vhodné pro relaxaci stranou civilizace.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Vybavení: V hlavní obytné místnosti jsou dvě samostatná lůžka a rozkládací dvougauč a kuchyňský kout, v druhé místnosti je jedno lůžko. Chata je elektrifikovaná, nemá zaveden vodovod. Kuchyně je vybavena vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Zalévací WC (vodou z rybníka) je v objektu. Chata má prostornou zastřešenou verandu, kterou oceníte při nepříznivém počasí. Klinetům je k dispozici zahradní nábytek, ohniště s neomezeným množstvím dřeva na oheň z okolního lesa a loďka.

Chata je pro 4 osoby. Těsně vedle chaty i na přilehlých pozemcích je možno si postavit stan a zvýšit tím počet ubytovaných osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně je 3900,- Kč pro dva lidi, 4900,- Kč při více lidech. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Komorník Společenská místnost Hobití Doupě - veranda

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování u objektu. V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace s obchodem asi 300 metrů daleko. Přístup k vodě kompletně přes vlastní pozemek.