?achová vě?
Ubytování
široká paleta ubytovacích služeb v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

Orlí Hnízdo od StrmilovaOrlí Hnízdo

Romantická chata Orlí hnízdo, na které Vám les nakukuje přímo do oken, Vám může poskytnout pobyt v uklidňující přírodě, uprostřed lesů plných hub a borůvek. Je vhodná pro větší rodinu nebo skupinu přátel. Leží na kraji lesa, necelých 50 metrů od břehu známého jihočeského rybníka Komorníka, v blízkosti chaty Eldorádo a má přístup k vodě přes vlastní pozemek.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj.

Doporučená kapacita objektu je 5, maximální 9 osob. Těsně vedle chaty i na přilehlých pozemcích je možno si postavit stan a zvýšit tím počet ubytovaných osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezóně od 6000,- Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a ostatní informace.

Vybavení chaty: Do chaty se přichází prosklenou verandou s jedním lůžkem. V přízemí je obývací pokoj s dvěma lůžky, kuchyňským koutem, jídelní stolem a krbem a sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). V podkroví přístupném po příkrém schodišti jsou dvě dvoulůžkové ložnice, jedna oddělená pouze posuvnými dveřmi. V podkroví je další dvoulůžko umístěné v průchozí místnosti. Kuchyně je vybavena vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a nádobím. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, ohniště s neomezeným množstvím dřeva z okolního lesa a společnou loďku pro dvě chaty.

Koupání Orlí Hnízdo-Interiér Orlí Hnízdo od Kunžaku

Je možno přivézt si sebou psa nebo jiné zvíře. Parkování aut u objektu. V nedalekém Kunžaku je mnoho obchodů a restaurací, v sezóně je otevřena nejbližší restaurace s obchodem asi 80 metrů daleko.