?achová vě?
Ubytování
široká paleta ubytovacích služeb v Jižních Čechách.
Kde nás najdete
Kontakt
Objednávka
Kontakt
Ubytování
Gambit
Rošáda
Eldorádo
Orlí Hnízdo
Vyhlídka
Hobití Doupě
Lesní Azyl
Vodní Ráj
Tipy
Rybolov
Srandičky
Pexeso
Zimní Pexeso
Sibiřské pexeso
Puzzle
Vítej


Dotazy a objednávky


Jméno:

E-Mail nebo Telefon:

Kontrolní kód (proti spamu)
Je potřeba zapnout obrázky pro ověřovací kód
Sem opište 4 znaky z obrázku:

Objednávka nebo dotaz:

VyhlídkaVyhlídka

Chata s nádherným výhledem na známý jihočeský rybník Komorník se nachází asi 30 m od břehu rybníka přímo u lesa. Poloha chaty, okolní zachovalá příroda a malebné okolí Vám pomůže navodit tu správnou atmosféru pro dovolenou rodiny nebo skupiny přátel.

Nachází se v turisticky velice zajímavé oblasti České Kanady bohaté na historické, kulturní a přírodní památky. Možnosti výletů a další zajímavosti v blízkém i vzdálenějším okolí jsou podrobně popsány v tipech. Krásná a nedotčená příroda v okolí je proslulá jako houbařský, rybářský a cyklistický ráj. Doporučená kapacita objektu je 5 osob, maximální 8 osob.

Vybavení chaty: V přízemí se nachází obývací pokoj s dvoulůžkem a ložnice s dalšími třemi lůžky oddělená pouze závěsem. V podkroví přístupném po posuvném žebříkovém schodišti je třílůžková ložnice. Chata má prostornou prosklenou verandu s výhledem na rybník, kterou oceníte v případě nepřízně počasí. Kuchyně s jídelním koutem je vybavena vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, lednicí a nádobím. Na chatě není zavedena voda (pouze elektřina), WC je zalévací vodou z rybníka. Klienti mají k dispozici zahradní nábytek, ohniště s neomezeným množstvím dřeva z okolního lesa a loďku společnou pro tři chaty. Přístup k vodě je lehce svažitý přes vlastní pozemek.

Vyhlídka přes rybník Společenská místnost Vyhlídka Panoráma

Těsně vedle chaty i na přilehlých pozemcích je možno si postavit stan a zvýšit tím počet ubytovaných osob. Cena týdenního pronájmu celého objektu v sezoně od 3500,-Kč. Podrobný popis, termíny, ceny a další informace. Je možno přivézt si psa nebo jiné zvíře. Parkování aut u objektu.